1 |
„Apteki Ogólnodostępne Glińscy sp. j.” w Upadłości Likwidacyjnej |
16 - 500 Suchowola, ul. Goniądzka 19 |
2 |
Agencja Handlowo – Usługowa „ATREMEX” |
16 – 220 Czarna Białostocka; ul. Świerczewskiego 2a |
3 |
„ANNA – BARBARA” s.c., Stefan Krejza – Henryk Bielski, Zakład Produkcji Obuwia |
15 – 481 Białystok; ul. Wąska 15 |
4 |
„BAR STUDENCKI” s.c. |
15 – 333 Białystok; ul. Zwierzyniecka 10 |
5 |
„BEST BUD” Sp. z o.o. w Białymstoku |
15 – 950 Białystok; ul. Kolejowa 17 |
6 |
„BIATECH” Sp. z o.o. w Białymstoku |
15 – 113 Białystok; ul. Gen. Wł. Andersa 38 |
7 |
"Bielkar" sp. z o.o. w Likwidacji |
15 – 709 Białystok, ul. A. Asnyka 2/1 |
8 |
"Depolia" sp. z o.o. |
19 – 200 Grajewo, ul. Targowa 19 |
9 |
„Dymek” Jan Jaczyński i Wspólnicy Spółka Jawna |
19 – 200 Grajewo, ul. Ełcka 97 |
10 |
"ELMET - RS" Jan Rutkowski, Zbigniew Sawicki |
15 – 501 Białystok, ul. Baranowicka 115 |
11 |
Fundacja Na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Razem Do Celu” |
15 – 171 Białystok, ul. Lelewela 8 |
12 |
„Gemark” Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej |
01 – 138 Warszawa, ul. Płocka 18/34 |
13 |
„Gilda” Sp. z o.o. w Likwidacji |
18 – 400 Łomża, ul. Hipokratesa 10 |
14 |
Ginekologiczny Gabinet Lekarski Lucyna Dominikowska |
|
15 |
"Ital Pol" Anna Wasiluk |
17 – 100 Bielsk Podlaski, ul. Jagiellońska 41 |
16 |
Izba Przemysłowo – Handlowa w Warszawie, Ekspozytura w Białymstoku |
|
17 |
Jalwod Sp. z o.o. w Likwidacji |
15 – 057 Białystok, ul. B. Chrobrego 5C/9 |
18 |
KEY Company Spółka Jawna Edward Janusz Bogusz, Krzysztof Brzosko |
15 – 222 Zaścianki, ul. Usługowa 4 |
19 |
„KLIMEX” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Andrzej Klimek |
15 – 379 Białystok, ul. Pińska 2 |
20 |
KM TRADE Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej |
16 – 100 Sokółka, ul. Kołłątaja 10 |
21 |
Komitet Wojewódzki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Białymstoku |
|
22 |
Massa Company SA w Upadłości – Firma „BIKA” Barbara Łuczaj |
17 – 100 Bielsk Podlaski |
23 |
Miastoprojekt – Białystok. Sp. z o.o. w Likwidacji |
15 – 727 Białystok, ul. Hetmańska 44 |
24 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kobylańskiego w Rudzie |
19-111 Krypno, Ruda 71 |
25 |
„Piast Kołodziej A. i E. Chaniewscy” Sp. j. |
15 – 057 Białystok, ul. B. Chrobrego 10A |
26 |
Podlaskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Białymstoku |
15 – 661 Białystok, ul. Armii Krajowej 32 |
27 |
Powiatowa Spółdzielnia Pracy Usług Wielobranżowych w Jasionówce |
|
28 |
Powiatowa Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy Usług Rzemieślniczych im. 22 Lipca w Surażu |
|
29 |
Powiatowa Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy Usług Rzemieślniczych w Sokółce |
|
30 |
Powszechna Organizacja Służbie Polsce Komenda Wojewódzka w Białymstoku |
(w tym również komendy powiatowe i gminne) |
31 |
Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Białymstoku, Kuratorium Okręgu Szkolnego w Białymstoku |
|
32 |
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „BIZBUD” Sp. z o.o. w Likwidacji |
15 – 879 Białystok, ul. Św. Rocha 14A lok. 48 |
33 |
Przedsiębiorstwo „Geopomiar” M. Pietruczuk i s-ka Spółka Jawna w Białymstoku |
15 – 340 Białystok, ul. Pracownicza 3 |
34 |
Przedsiębiorstwo Handlowe "Nitka" s.c. Export-Import B. Miller, H. Kamińska |
15 – 124 Białystok, ul. Gen. Wł. Andersa 5 |
35 |
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "IMPEX" Sp. j. Andrzej Sawicki i Anna Sawicka |
15 – 879 Białystok, ul. Św. Rocha 11/1 |
36 |
PPHiU "MUNINA" Sp. z o.o. w Likwidacji |
15 – 863 Białystok, ul. Radzymińska 44/14 |
37 |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe "ZBIMAR" Sp. z o.o. w Upadłości |
15 – 545 Białystok, ul. Ciołkowskiego 24 |
38 |
Przedsiębiorstwo Remontowe „REMKOT” Sp. z o.o. w Białymstoku |
15 – 660 Białystok, ul. Witosa 14 m. 5 |
39 |
Przedsiębiorstwo Studiów Projektów Realizacji i Wykonawstwa Inwestycji "Akset" Sp. z o.o. w Likwidacji |
15 – 724 Białystok, ul. Marczukowska 6 |
40 |
Rada Wojewódzka Federacji Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej w Białymstoku |
|
41 |
"Rameder" Sp. z o.o. w Likwidacji |
15 – 182 Białystok, ul. 27 Lipca 42/2 |
42 |
Robotnicza Spółdzielnia Pracy Szewsko – Kamasznicza „ZGODA” w Czarnej Wsi |
|
43 |
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kirejewszczyźnie |
16 – 200 Dąbrowa Białostocka |
44 |
Rolnicze Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół w im. ks. Jana Krzysztofa Kluka Wojewodzinie |
19 – 200 Grajewo |
45 |
"RYBKA" s. c. A. Niebrzydowski & S. Zelman |
19 – 200 Grajewo, ul. Ełcka 98 |
46 |
Sokółka Montaż i Serwis Sp. z o.o. w Likwidacji |
16 – 100 Sokółka, ul. Lotników Lewoniewskich 1 |
47 |
Sokółka - Usługi ATB Sp. z o.o. w Likwidacji |
16 – 100 Sokółka, ul. Lotników Lewoniewskich 1 |
48 |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Zaoczne |
15 – 748 Białystok, ul. Broniewskiego 1 |
49 |
Spółdzielnia Kółek i Rolników Indywidualnych w Rafałówce w Likwidacji |
|
50 |
Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Szudziałowie z siedzibą w Słójce w Upadłości |
|
51 |
Spółdzielnia Pracy Szewsko – Kamasznicza „JEDNOŚĆ” w Krynkach |
|
52 |
Spółdzielnia Rzemieślnicza Remontowo - Budowlana w Białymstoku w Likwidacji |
15 – 471 Białystok, ul. Ciepła 1 |
53 |
Spółdzielnia Usługowo – Rolnicza w Grodzisku |
17 – 315 Grodzisk; ul. Sportowa 4 |
54 |
Spółdzielnia Usługowo – Rolnicza w Turośni Kościelnej z Siedzibą w Trypuciach w Likwidacji |
|
55 |
Spółdzielnia Zrzeszenia Budowy Domków Jednorodzinnych „ZGODA” w Białymstoku |
|
56 |
Wyższa Szkoła Matematyki i Informatyki Użytkowej w Białymstoku w Likwidacji |
15 – 021 Białystok, ul. Kamienna 17 |
57 |
Wyższa Szkoła Menadżerska w Likwidacji |
15 – 013 Białystok, ul. Sobieskiego 3A |
58 |
Zakład Mięsny Tadeusz i Łucja Oblacewicz sp. j. |
19 – 100 Mońki, Potoczyzna 33A |
59 |
Zakład Energetyczny Białystok Centrum Szkolenia Energetyki "ESO" Sp. z o.o. w Likwidacji |
15 – 277 Białystok, ul. Świętojańska 12 |
60 |
Zakład Energetyczny Białystok Zespół Szkół Zawodowych |
|
61 |
Zakład Energetyczny Białystok Zespół Szkół Niepublicznych ZEB CSE "ESO" |
|
62 |
Zakład Przemysłu Odzieżowego „KOSTAR” |
15 – 691 Białystok; ul. Gen. F. Kleeberga 8 |
63 |
Zakład Sprzątania Wnętrz Maria Charkiewicz |
15 – 073 Białystok, ul. Starobojarska 8/41 |
64 |
Zakłady Garbarskie „STOGAR” A i S Krejza |
15 – 481 Białystok; ul. Wąska 15 |
65 |
Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Socjalistycznej w Białymstoku; |
|
66 |
Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Polskiej w Białymstoku; |
|
67 |
Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Wiejskiej w Białymstoku; |
|